Termogrāfija

Lai ēkā noteiktu siltumenerģijas noplūdes zonas un būvelementu bojājumus, nepieciešams veikt termogrāfiju. Tā ir virsmas temperatūras vizualizācija, ko SIA Efekta speciālisti veic ar termokameras palīdzību, kā rezultātā tiek iegūta termogramma, kurā skaidri redzami siltuma zudumi.

13+

gadu pieredze

2437

veiksmīgi projekti
Piesakies konsultācijai

Kas ir termogrāfija?

Termogrāfija nosaka visas iespējamās siltuma noplūdes vietas, neatkarīgi no problēmu nopietnības. Virsmas infrasarkanais starojums tiek noteikts ar termokameras jeb termogrāfa palīdzību un atbilstošajā spektrā tiek attēlots uz termovizora ekrāna.

Neatkarīgi no ēkas veidiem problēmas, lielākoties, paliek vienas un tās pašas: būvniecības gaitā pieļautas kļūdas, konstrukciju nolietojums, zema siltumnoturība un energoefektivitātes līmenis. Bet kā, lai risina problēmu, kurai nav zināms cēlonis? Atbilde ir vienkārša – ir nepieciešams veikt apsekošanu ar termokameru!

Nosakot iespējamās siltuma noplūdes vietas vai izdarot minējumus, nav iespējams risināt radušās problēmas un novērst to atkārtošanos ilgtermiņā, ar termogrammas dokumentu ir jāvēršas pie būvniecības speciālistiem, kas būs kompetenti veikt nepieciešamos uzlabojumos un novērst būvniecības laikā pieļautās kļūdas.

13 gadu laikā 2437 projekti

Latvijas Mobilais Telefons SIA

Tehniskā apsekošana

Sadarbojoties ar SIA Efekta tika veikta ēkas Ropažu ielā 6 tehniskā apsekošana. Ar sniegto pakalpojuma kvalitāti esam vairāk nekā apmierināti, jo papildus pamatdarbam tika sniegti vērtīgi padomi turpmākiem soļiem ēkas uzturēšanas procesā.

Andrejs Šišovs
Ekspluatācijas dienesta direktors

Jelgavas tipogrāfija SIA

Uzņēmuma energoaudits

SIA Efekta komanda ir palīdzējusi mums veikt gan uzņēmuma energoauditu, gan saņemt CFLA atbalstu. Rezultātā salīdzinoši īsajā laika posmā esam īstenojuši arī daļu no pasākumiem, kas būtiski palielināja uzņēmuma energoefektivitātes rādītājus, samazinot kurināmā patēriņu un katlu mājas ekspluatācijas izmaksas.

Rodijs Trankalis
Valdes loceklis

Silviko SIA

Uzņēmuma energoaudits

SIA Efekta komanda ir palīdzējusi mums atrisināt vienlaicīgi divus jautājumus - veikt uzņēmuma energoauditu un palīdzēt saņemt CFLA atbalstu, īstenojot divus apjomīgus pasākumus, kas būtiski palielināja ražošanas procesu energoefektivitāti.

Jānis Bergs
Ražošanas vadītājs

Jūrmalas slimnīca SIA

Uzņēmuma energoaudits

Profesionālā attieksme un operatīvā palīdzība Likuma prasību izpildē. Papildus uzņēmuma energoaudita ieteikumiem esam saņēmuši arī divu ēku energosertifikātus, rezultātu prezentāciju un konsultācijas pēcizstrādes periodā.

Ieva Dzirne
Saimnieciski inženiertehniskās nodaļas vadītāja

Piesakies
konsultācijai

+371 26431341
info@efekta.lv

Aizpildi pieteikuma anketu un mūsu komanda ar Jums sazināsimies nākošo 24 stundu laikā vai uzreiz, kā saņems pieteikumu.

Atgādinājumi un aktualitātes ēku pārvaldniekiem un īpašniekiem

Īsi un kodolīgi informēsim Tevi par likuma izmaiņām un jaunumiem, kas saistīti ar energoefektivitāti un ēku pārvaldīšanu.

Jūsu personas dati ir pasargāti un netiks nodoti trešām personām vai pārdoti.