Uzņēmuma Energoaudits

Energoefektivitātes likuma mērķis ir panākt racionālu un ekonomisku energoresursu izmantošanu un to pārvaldību. SIA Efekta nodrošina precīzu uzņēmuma energoaudita izveidi un detalizētu dokumentācijas sakārtošanu, atbilstoši Energoefektivitātes likuma prasībām.

13+

gadu pieredze

2437

veiksmīgi projekti
Piesakies konsultācijai

Kas ir Uzņēmuma Energoaudits?

Uzņēmuma energoaudits ir process, kura laikā tiek auditēts uzņēmuma enerģijas patēriņš. Ar tā palīdzību ir iespējams noteikt kur, cik daudz un kāda veida enerģija tiek patērēta uzņēmumā. Energoaudita rezultātā tiek izstrādāta enerģijas patēriņa bāzes līnija un īpatnējie energoefektivitātes rādītāji, kas nākotnē ļaus vērtēt sniegumu pret iepriekšējiem periodiem. Energoaudits uzņēmumam dod iespēju atrast potenciālus energoefektivitātes uzlabošanas pasākumus un samazināt izmaksas par enerģiju.

Obligātās likuma prasības uzņēmuma energoauditam:

Kopš 2016. gada 29. marta ir stājies spēkā Energoefekitivtātes likums, kura mērķis ir energoresursu racionālā izmantošana un pārvaldība. Likums nosaka energoefektivitātes prasības komersantiem un to regulāriem energoauditem.

Kas ir lielie uzņēmumi?

+ uzņēmums kuru darbinieku skaits pārsniedz 249;
+ uzņēmums ar gada apgrozījumu kurš pārsniedz 50 miljonus eiro un gada bilance 43 miljonus eiro;
+ uzņēmums, kuru elektroenerģijas patēriņš ir virs 500 MWh gadā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Terminu, sarežģīto definīciju un neskaitāmo paskaidrojumu kaudzē ir viegli apmaldīties. Mēs palīdzēsim izpildīt visas Energoefektivitātes likumā prasītās darbības, kas saistītas ar uzņēmuma energoauditu. Palīdzēsim izstrādāt uzņēmumu elektroenerģijas bilances.

  • Esam Latvijas Nacionālā akreditācijas biroja (LATAK) akreditēta inspicēšanas institūcija sfērā "Uzņēmumu energoaudits".
  • Darbojamies saskaņā ar ieviesto kvalitātes vadības sistēmu, kas atbilst standarta LVS EN ISO 17020:2013 prasībām.
  • Mūsu komandā strādā neatkarīgie eksperti un sertificēti energoauditori ar ilggadēju pieredzi jebkādas sarežģītības pakāpes energoauditu izstrādē.
  • Energoaudita laikā tiek sniegts neatkarīgs viedoklis un tiek nodrošināta konfidencialitāte.
  • Saviem klientiem mēs piedāvājam plašu pakalpojumu spektru: jebkāda veida mērījumi, energoaudits, palīdzība ar projekta iesniegumiem un finansējuma piesaisti.

  • Komersantam netiek piemērotā ikgadējā energoefektivitātes nodeva.
  • Kvalitatīvi un operatīvi veiktu, t.i. neizniekojot Jūsu vērtīgu laiku, uzņēmuma energoauditu.
  • Izstrādātu uzņēmuma energoaudita pārskatu, kas ļaus komersantam pieņemt lēmumus, balstoties uz katra ieteikta pasākuma atmaksāšanas laiku un potenciālu enerģijas ietaupījumu.
  • Ilgstošās sadarbības iespēju, t.i. palīdzība monitoringa laikā un ar atkārtota energoaudita veikšanu pēc 4 gadiem.
  • Uzņēmuma elektroenerģijas bilance.

Lai paaugstinātu energoefektivitāti, tiek veikti energoefektivitātes pasākumi; ēka tiek uzlabota, lai ietaupītu enerģiju un padarītu Jūsu dzīvi komfortablāku. Konkrēto pasākumu nepieciešamību noteiks speciālists, balstoties uz Jūsu objekta stāvokli un galvenajām problēmām.

13 gadu laikā 2437 projekti

Latvijas Mobilais Telefons SIA

Tehniskā apsekošana

Sadarbojoties ar SIA Efekta tika veikta ēkas Ropažu ielā 6 tehniskā apsekošana. Ar sniegto pakalpojuma kvalitāti esam vairāk nekā apmierināti, jo papildus pamatdarbam tika sniegti vērtīgi padomi turpmākiem soļiem ēkas uzturēšanas procesā.

Andrejs Šišovs
Ekspluatācijas dienesta direktors

Jelgavas tipogrāfija SIA

Uzņēmuma energoaudits

SIA Efekta komanda ir palīdzējusi mums veikt gan uzņēmuma energoauditu, gan saņemt CFLA atbalstu. Rezultātā salīdzinoši īsajā laika posmā esam īstenojuši arī daļu no pasākumiem, kas būtiski palielināja uzņēmuma energoefektivitātes rādītājus, samazinot kurināmā patēriņu un katlu mājas ekspluatācijas izmaksas.

Rodijs Trankalis
Valdes loceklis

Silviko SIA

Uzņēmuma energoaudits

SIA Efekta komanda ir palīdzējusi mums atrisināt vienlaicīgi divus jautājumus - veikt uzņēmuma energoauditu un palīdzēt saņemt CFLA atbalstu, īstenojot divus apjomīgus pasākumus, kas būtiski palielināja ražošanas procesu energoefektivitāti.

Jānis Bergs
Ražošanas vadītājs

Jūrmalas slimnīca SIA

Uzņēmuma energoaudits

Profesionālā attieksme un operatīvā palīdzība Likuma prasību izpildē. Papildus uzņēmuma energoaudita ieteikumiem esam saņēmuši arī divu ēku energosertifikātus, rezultātu prezentāciju un konsultācijas pēcizstrādes periodā.

Ieva Dzirne
Saimnieciski inženiertehniskās nodaļas vadītāja

Piesakies
konsultācijai

+371 26431341
info@efekta.lv

Aizpildi pieteikuma anketu un mūsu komanda ar Jums sazināsimies nākošo 24 stundu laikā vai uzreiz, kā saņems pieteikumu.

Atgādinājumi un aktualitātes ēku pārvaldniekiem un īpašniekiem

Īsi un kodolīgi informēsim Tevi par likuma izmaiņām un jaunumiem, kas saistīti ar energoefektivitāti un ēku pārvaldīšanu.

Jūsu personas dati ir pasargāti un netiks nodoti trešām personām vai pārdoti.