Elektriskie Mērījumi

Elektriskie mērījumi palīdz iegūt informāciju par elektrotīklu patieso tehnisko stāvokli, konstatēt elektriskā aprīkojuma defektus, kas var izraisīt avārijas un ugunsbīstamas situācijas. SIA Efekta nodrošina visa veida elektrisko mērījumu veikšanu, izmantojot specializētas iekārtas un sertificētus elektriķus.

13+

gadu pieredze

2437

veiksmīgi projekti
Piesakies konsultācijai

Kas ir elektriskie mērījumi?

Elektriskie mērījumi ir darbības process, kuru veic ar specializētiem mērinstrumentiem. Procesa laikā iegūst informāciju par elektrotīklu tehnisko stāvokli un to uzlabošanas iespējām, kā samazināt nelaimes gadījumus un avārijas vai ugunsbīstamības situācijas. Mērījumus SIA Efekta veic sertificēts elektroinženieris, kas sagatavo atskaiti par elektrotīklu mērījumiem.

Mūsu uzņēmums saviem klientiem piedāvā plašu pakalpojumu spektru, tostarp arī elektrotīkla parametru kvalitātes mērījumus un elektroinstalācijas izolācijas pretestības mērījumus.

Elektrotīkla parametru kvalitātes mērījumi

Elektrotīkla parametru kvalitātes mērījumi ietver sevī vairāku tīkla parametru mērījumus ar tīkla analizatora palīdzību. Pēc mērījumiem tiek veikta arī to analīze. Pakalpojums dod iespēju klientam izprast sava elektroenerģijas patēriņa raksturu un pieņemt lēmumus par reaktīvās jaudas kompensācijas iekārtu nepieciešamību, ievadaizsardzības aparāta (IAA) jeb strāvas lieluma samazināšanu utt.

Elektroinstalācijas izolācijas pretestības mērījumi

Elektroinstalācijas izolācijas pretestības mērījumiem var būt dažādi mērķi, tomēr viens no izplatītākiem ir elektroinstalācijas pārbaudes dokumentācija, kas ir viens no soļiem nododot ēku ekspluatācijā. Papildus izolācijas pretestības mērījumiem tiek veikta kontaktsavienojumu apsekošana ar termokameru. Tās mērķis ir noteikt pārslogotus savienojumus. Pakalpojuma rezultātā klients saņem elektroinstalācijas kontaktsavienojumu pārbaudes aktu un izolācijas pretestības protokolu.

13 gadu laikā 2437 projekti

Latvijas Mobilais Telefons SIA

Tehniskā apsekošana

Sadarbojoties ar SIA Efekta tika veikta ēkas Ropažu ielā 6 tehniskā apsekošana. Ar sniegto pakalpojuma kvalitāti esam vairāk nekā apmierināti, jo papildus pamatdarbam tika sniegti vērtīgi padomi turpmākiem soļiem ēkas uzturēšanas procesā.

Andrejs Šišovs
Ekspluatācijas dienesta direktors

Jelgavas tipogrāfija SIA

Uzņēmuma energoaudits

SIA Efekta komanda ir palīdzējusi mums veikt gan uzņēmuma energoauditu, gan saņemt CFLA atbalstu. Rezultātā salīdzinoši īsajā laika posmā esam īstenojuši arī daļu no pasākumiem, kas būtiski palielināja uzņēmuma energoefektivitātes rādītājus, samazinot kurināmā patēriņu un katlu mājas ekspluatācijas izmaksas.

Rodijs Trankalis
Valdes loceklis

Silviko SIA

Uzņēmuma energoaudits

SIA Efekta komanda ir palīdzējusi mums atrisināt vienlaicīgi divus jautājumus - veikt uzņēmuma energoauditu un palīdzēt saņemt CFLA atbalstu, īstenojot divus apjomīgus pasākumus, kas būtiski palielināja ražošanas procesu energoefektivitāti.

Jānis Bergs
Ražošanas vadītājs

Jūrmalas slimnīca SIA

Uzņēmuma energoaudits

Profesionālā attieksme un operatīvā palīdzība Likuma prasību izpildē. Papildus uzņēmuma energoaudita ieteikumiem esam saņēmuši arī divu ēku energosertifikātus, rezultātu prezentāciju un konsultācijas pēcizstrādes periodā.

Ieva Dzirne
Saimnieciski inženiertehniskās nodaļas vadītāja

Piesakies
konsultācijai

+371 26431341
info@efekta.lv

Aizpildi pieteikuma anketu un mūsu komanda ar Jums sazināsimies nākošo 24 stundu laikā vai uzreiz, kā saņems pieteikumu.

Atgādinājumi un aktualitātes ēku pārvaldniekiem un īpašniekiem

Īsi un kodolīgi informēsim Tevi par likuma izmaiņām un jaunumiem, kas saistīti ar energoefektivitāti un ēku pārvaldīšanu.

Jūsu personas dati ir pasargāti un netiks nodoti trešām personām vai pārdoti.