Vides Atļaujas

Ja uzņēmuma saimnieciskajā darbībā pastāv vides piesārņojuma riski, tad no Valsts vides dienesta nepieciešams iegūt atbilstošu atļauju. SIA Efekta nodrošina savlaicīgu piesārņošanas darbības atļauju iegūšanu, atbilstoši nepieciešamai piesārņojošo darbību kategorijai: A, B un C.

13+

gadu pieredze

2437

veiksmīgi projekti
Piesakies konsultācijai

Kas ir vides atļaujas?

Vides atļauja jeb piesārņojošās darbības atļauja ir dokuments, ko izsniedz Valsts vides dienesta Reģionālā vides pārvalde. Uzņēmumiem, kuri veic saimniecisko darbību, kā rezultātā tiek piesārņota apkārtējā vide, ir nepieciešams saņemt piesārņojošās darbības atļaujas. Tās tiek iedalītas atkarībā no vides piesārņojuma riskiem, kurus nosaka normatīvie akti.

Likuma prasības

Lai saņemtu atļauju, nepieciešams sagatavot detalizētu iesniegumu par visiem vides piesārņojošiem faktoriem, kas var rasties uzņēmuma saimnieciskās darbības rezultātā. SIA Efekta nodrošina nepieciešamo dokumentāciju sagatavošanu.

Piesārņojošo darbību iedalījums pa kategorijām:

A - uzņēmumi ar lielu ražošanas jaudu un augstu vides piesārņojuma risku.
B - uzņēmumi ar vidēju ražošanas jaudu un mērenu vides piesārņojuma risku.
C - mazi uzņēmumi ar nelielu darba jaudu un nelielu vides piesārņojuma risku.

13 gadu laikā 2437 projekti

Latvijas Mobilais Telefons SIA

Tehniskā apsekošana

Sadarbojoties ar SIA Efekta tika veikta ēkas Ropažu ielā 6 tehniskā apsekošana. Ar sniegto pakalpojuma kvalitāti esam vairāk nekā apmierināti, jo papildus pamatdarbam tika sniegti vērtīgi padomi turpmākiem soļiem ēkas uzturēšanas procesā.

Andrejs Šišovs
Ekspluatācijas dienesta direktors

Jelgavas tipogrāfija SIA

Uzņēmuma energoaudits

SIA Efekta komanda ir palīdzējusi mums veikt gan uzņēmuma energoauditu, gan saņemt CFLA atbalstu. Rezultātā salīdzinoši īsajā laika posmā esam īstenojuši arī daļu no pasākumiem, kas būtiski palielināja uzņēmuma energoefektivitātes rādītājus, samazinot kurināmā patēriņu un katlu mājas ekspluatācijas izmaksas.

Rodijs Trankalis
Valdes loceklis

Silviko SIA

Uzņēmuma energoaudits

SIA Efekta komanda ir palīdzējusi mums atrisināt vienlaicīgi divus jautājumus - veikt uzņēmuma energoauditu un palīdzēt saņemt CFLA atbalstu, īstenojot divus apjomīgus pasākumus, kas būtiski palielināja ražošanas procesu energoefektivitāti.

Jānis Bergs
Ražošanas vadītājs

Jūrmalas slimnīca SIA

Uzņēmuma energoaudits

Profesionālā attieksme un operatīvā palīdzība Likuma prasību izpildē. Papildus uzņēmuma energoaudita ieteikumiem esam saņēmuši arī divu ēku energosertifikātus, rezultātu prezentāciju un konsultācijas pēcizstrādes periodā.

Ieva Dzirne
Saimnieciski inženiertehniskās nodaļas vadītāja

Piesakies
konsultācijai

+371 26431341
info@efekta.lv

Aizpildi pieteikuma anketu un mūsu komanda ar Jums sazināsimies nākošo 24 stundu laikā vai uzreiz, kā saņems pieteikumu.

Atgādinājumi un aktualitātes ēku pārvaldniekiem un īpašniekiem

Īsi un kodolīgi informēsim Tevi par likuma izmaiņām un jaunumiem, kas saistīti ar energoefektivitāti un ēku pārvaldīšanu.

Jūsu personas dati ir pasargāti un netiks nodoti trešām personām vai pārdoti.