3D Vizualizācijas

Izmantojot 3D vizualizācijas pakalpojumus, iespējams iegūt eksterjera, interjera, ainavisko un infrastruktūras 3D vizuālo atainojumu pirms būvniecības procesa uzsākšanas. SIA Efekta speciālisti palīdz klientiem ar 3D vizualizācijas palīdzību izprast plānotos projektus līdz pat sīkākajai detaļai, kas ļauj savlaicīgi veikt nepieciešamās izmaiņas.

13+

gadu pieredze

2437

veiksmīgi projekti
Piesakies konsultācijai

Kas ir 3D vizualizācijas?

3D vizualizācijas ir veidotas tā, lai ar datorgrafikas palīdzību iegūtu vizuālu attēlu, kas maksimāli pietuvināts reālai videi. Ar 3D vizualizācijas metodi tiek attēloti dažāda veida objekti un priekšmeti iekštelpās vai dabā. Klientam ir iespēja modelēt iespējamās krāsas, formas, struktūras, kas palīdz izveidot projektu, pirms tas tiek realizēts. Viena no galvenajām 3D vizualizācijas priekšrocībām ir iespēja redzēt projektu pirms tas ir realizēts dzīvē. Tas sniedz iespēju savlaicīgi piemeklēt atbilstošākos konstrukciju risinājumus un piemērotākos apdares materiālus, kas būtiski ietekmē projekta realizācijas laiku un finanses.

13 gadu laikā 2437 projekti

Latvijas Mobilais Telefons SIA

Tehniskā apsekošana

Sadarbojoties ar SIA Efekta tika veikta ēkas Ropažu ielā 6 tehniskā apsekošana. Ar sniegto pakalpojuma kvalitāti esam vairāk nekā apmierināti, jo papildus pamatdarbam tika sniegti vērtīgi padomi turpmākiem soļiem ēkas uzturēšanas procesā.

Andrejs Šišovs
Ekspluatācijas dienesta direktors

Jelgavas tipogrāfija SIA

Uzņēmuma energoaudits

SIA Efekta komanda ir palīdzējusi mums veikt gan uzņēmuma energoauditu, gan saņemt CFLA atbalstu. Rezultātā salīdzinoši īsajā laika posmā esam īstenojuši arī daļu no pasākumiem, kas būtiski palielināja uzņēmuma energoefektivitātes rādītājus, samazinot kurināmā patēriņu un katlu mājas ekspluatācijas izmaksas.

Rodijs Trankalis
Valdes loceklis

Silviko SIA

Uzņēmuma energoaudits

SIA Efekta komanda ir palīdzējusi mums atrisināt vienlaicīgi divus jautājumus - veikt uzņēmuma energoauditu un palīdzēt saņemt CFLA atbalstu, īstenojot divus apjomīgus pasākumus, kas būtiski palielināja ražošanas procesu energoefektivitāti.

Jānis Bergs
Ražošanas vadītājs

Jūrmalas slimnīca SIA

Uzņēmuma energoaudits

Profesionālā attieksme un operatīvā palīdzība Likuma prasību izpildē. Papildus uzņēmuma energoaudita ieteikumiem esam saņēmuši arī divu ēku energosertifikātus, rezultātu prezentāciju un konsultācijas pēcizstrādes periodā.

Ieva Dzirne
Saimnieciski inženiertehniskās nodaļas vadītāja

Piesakies
konsultācijai

+371 26431341
info@efekta.lv

Aizpildi pieteikuma anketu un mūsu komanda ar Jums sazināsimies nākošo 24 stundu laikā vai uzreiz, kā saņems pieteikumu.

Atgādinājumi un aktualitātes ēku pārvaldniekiem un īpašniekiem

Īsi un kodolīgi informēsim Tevi par likuma izmaiņām un jaunumiem, kas saistīti ar energoefektivitāti un ēku pārvaldīšanu.

Jūsu personas dati ir pasargāti un netiks nodoti trešām personām vai pārdoti.