Uzņēmuma energoaudits

Esam Latvijas nacionālā akreditācijas biroja akreditēts uzņēmums (sfērā: uzņēmumu energoaudits).

Obligātās likuma prasības par uzņēmuma energoauditu:

Kopš 2016. gada 29. marta ir stājies spēkā likums par to, ka lielajiem uzņēmumiem obligāti jāveic regulāri energoauditi.

Lielie uzņēmumi tiek definēti kā:

  1. uzņēmums kuru darbinieku skaits pārsniedz 249;
  2. uzņēmums ar gada apgrozījumu kurš pārsniedz 50 miljonus euro.
  3. uzņēmums, kuru elektroenerģijas patēriņš ir virs 500 MWh gadā

pilno likuma definīciju lasiet šeit.

Zemāk Ekonomikas Ministrijas saite par uzņēmuma energoauditu.

https://em.gov.lv/lv/nozares_politika/energoefektivitate_un_siltumapgade/energoefektivitate/lielie_uznemumi_un_lielie_elektroenergijas_pateretaji/

Kas ir uzņēmuma energoaudits?

Uzņēmuma Energoaudits ir pārbaude jeb revīzija, kuras laikā tiek noteikta kur un cik lielā mērā tiek patērēta enerģija, kā arī kur tā tiek patērēta lieki, tādejādi atklājot vietu uzlabojumiem. Pārbaudes ietvaros speciālisti novērtēs energoefektivitātes līmeni Jūsu objektā. Tātad, cik vērtīgi un lietderīgi tiek patērēta enerģija.

Kā mēs varam palīdzēt?

Terminu, sarežģīto definīciju un neskaitāmo paskaidrojumu kaudzē ir viegli apmaldīties. Mēs palīdzēsim izpildīt visas likumā prasītās darbības, kas saistītas ar uzņēmuma energoauditu.

Kādēļ izvēlēties tieši mūs?

  • Strādājam saskaņā ar ISO LVS EN 50001:2012 (2015) standartu.
  • Mūsu komandā strādā speciālisti ar ilggadēju pieredzi uzņēmumu energoauditu izveidē. Visiem mūsu speciālistiem ir atbilstoša izglītība teorētiskās un praktiskās zināšanas.
  • Mēs veiksim energoauditu kvalitatīvi un operatīvi, neizniekojot Jūsu laiku.
  • Jūs saņemsiet izstrādātu energoaudita atskaiti ar problēmu risinājumu ieteikumiem, kā arī aprēķiniem, kas norādīs Jūsu ieguvumu ilgtermiņā.
  • Jūs iegūsiet ne tikai teorētisko informāciju un nepieciešamo energoefektivitātes pasākumu sarakstu, bet arī paskaidrojumus un atbildes uz Jūsu jautājumiem.
  • Mēs ieteiksim gan labākos risinājumus, gan piemērotākos materiālus katra pasākuma izstrādei.
  • Mūsu speciālisti piedāvā palīdzēt izvēlēties piemērotākos un izdevīgākos piedāvājumus energoefektivitātes pasākumu izstrādē.

Biežāk uzdotie jautājumi:

Kas ir energoefektivitāte?

Energoefektivitāte ir enerģijas patēriņa lietderība. Jo lietderīgāk un taupīgāk tiek izmantota enerģija, jo augstāka energoefektivitāte. Tas nenozīmē, ka energoefektivitāte paaugstināsies, ja mazāk lietosiet naktslampu vai retāk ieslēgsiet gaismu; energoefektivitāte ir atkarīga no izstrādātās komunikāciju sistēmas, kā arī ēkas kopējā stāvokļa.

Kas ir energoefektivitātes pasākumi?

Lai paaugstinātu energoefektivitāti, tiek veikti energoefektivitātes pasākumi; ēka tiek uzlabota, lai ietaupītu enerģiju un padarītu Jūsu dzīvi komfortablāku. Konkrēto pasākumu nepieciešamību noteiks speciālists, balstoties uz Jūsu objekta stāvokli un galvenajām problēmām.Izvēloties Efekta kompānijas energoauditu pakalpojumus, Jūs iegūsiet izdevīgākos un piemērotākos risinājumus!
Sazinies ar mums

Skatīt visus pakalpojumus

+

gadu
pieredze

+

veiksmīgu
projektu

+

sadarbības
partneru

Jaunumi

Klienti un Sadarbības partneri