Projektēšana

Sertificētu speciālistu izstrādāti ēku atjaunošanas vai pārbūves projekti, būvprojektu ekspertīze.

Veiksmīga objekta pamatā ir rūpīgi izstrādāts projekts, pēc kura vadoties, tiek sasniegts rezultāts, kurš iepriecina ne vien dizaina dēļ, bet arī funkcionalitātes un ilgtermiņa izdevīguma dēļ.

Projektēšanas darbi ir jebkuras celtnes stūrakmens, sākot jau no idejas apspriešanas un kopskata saprašanas, līdz pat detalizētām skicēm un gatavam projekta plānam. Mēs izmantojam labākās pieejamās datorprogrammas un sadarbojamies ar arhitektiem, lai sniegtu projektēšanas pakalpojumus pēc augstākās kvalitātes standartiem.

Kāda veida projektēšanas darbus mēs veicam?

Būvprojekts

Līdzfinansējums

Tehniskā apsekošana

PUBLISKO UN RAŽOŠANAS ĒKU PROJEKTĒŠANA:

  • Ēku vienkāršotās atjaunošanas, fasādes atjaunošanas, pārbūves vai būvniecības projektēšana;
  • Sertificēti speciālisti arhitektūrā, būvkonstrukciju projektēšanā, apkures un ventilācijas sistēmu, ūdens un kanalizācijas sistēmu, elektroietaises sistēmu un vājstrāvas sistēmu projektēšanā;
  • Viss dokumentu kopums no ģenerālplāna līdz būvdarbu organizācijas shēmai;
  • Pārskatāmi, korekti un kvalitatīvi projekti, kas ir saprotami būvniekiem un sniedz labāko rezultātu pasūtītājam;
  • Papildvērtība — daudzgadīga pieredze un ekspertīze energoefektivitātes nodrošināšanā;
  • Augsts projektētāju atbildības līmenis, rūpīga attieksme un efektīva kvalitātes vadības sistēma.

Biežāk uzdotie jautājumi:

Vai projektēšanu veic tikai viens cilvēks?

Pie projektēšanas plāna izveides strādā Efekta speciālistu komanda, kuras sastāvā ir profesionāļi ar lielu pieredzi pat vissarežģītākajās situācijās. Kompānija paralēli sadarbojas un konsultējas ar labākajiem arhitektiem un dizaineriem, lai radītu tieši tādu projekta plānu, kādu klients ir iecerējis.Piesakieties uz konsultāciju pie Efekta komandas speciālistiem, un Jūs saņemsiet atbildes uz neskaidrībām un interesējošajiem jautājumiem; mēs parūpēsimies, lai Jūsu ideja tiktu realizēta kā uz papīra, tā dzīvē!
Sazinies ar mums

Skatīt visus pakalpojumus

+

gadu
pieredze

+

veiksmīgu
projektu

+

sadarbības
partneru

Jaunumi

Pilnveidots mājokļu iegādes atbalsta mehānisms

Pilnveidots mājokļu iegādes atbalsta mehānisms

Labas ziņas no Ekonomikas ministrijas - ir būtiski pilnveidots mājokļu iegādes un būvniecības atbalsta mehānisms. Lai veicinātu nacionālā dzīvojamā fonda renovāciju, valsts garantijas apmērs tiks palielināts par 5%, ja iegādājamās dzīvojamās telpas atbilst “A” ēku energoefektivitātes klasei vai ir gandrīz nulles enerģijas ēkas. Garantijas apmēra palielinājums par 5% būs stimulējošs faktors, lai sabiedrībā rastos lielāks pieprasījums pēc energoefektīviem mājokļiem, tādējādi arī paaugstinot sabiedrības dzīves kvalitāti un vienlaikus veicinot arī pašreizējo ēku atjaunošanas kvalitāti, sasniedzot...

Uzzināt vairāk

Zvani +371 26431341