Jūs varbūt esat dzirdējuši par mājas energoauditu, bet neesat pārliecināti, vai tas ir nepieciešams. Galu galā ēka ir salīdzinoši jauna. Pārsvarā neredzat trūkumus, un komunālie rēķini jums šķiet pieņemami. Varbūt jūs esat nomainījuši kvēldiega spuldzes uz enerģijas taupošajām spuldzēm, pielabojuši spraugas durvīm un logiem, tāpēc domājat, ka viss kārtībā.

Pastāv daudz vairāk iespēju ēkas energoefektivitātes paaugstināšanai par spuldžu nomaiņu un sķietamu trūkumu novēršanas un pirmais solis ir energoaudits. Turpimājuma lasi, kā sertificēta energoauditora veikts energoaudits jūsu ēkai spēj palīdzēt atrast veidus, kā jums būtiski ietaupīt enerģiju, naudu un saudzēt vidi.

Uzlabojiet savas ēkas komfortu

Enerģijas taupīšana ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc cilvēki interesējas par energoauditu, taču bieži vien tas tiek izvēlēts, lai paaugstinātu telpu komfortu novēršot to trūkumus. Izmaksu samazinājums ir izdevīgs, bet sajūta pēc problēmu novēršanas, kad telpas ir vislabākajā stāvoklī, šo procesu padara atsvaidzinošu.

Samaziniet rēķinus par enerģiju

Naudas summas, kuras var ietaupīt uz apkures un dzesēšanas rēķina atšķiras no mājas uz māju, bet parasti tās ir būtiskas. Lielākā daļa ēku būvētas ar zemākām izmaksām un attiecīgi energoneefektīvi. Bieži vien ir nepareizi uzstādīta izolācija, logiem un durvīm pastāv gaisa noplūde, nekontrolētu mitruma veidošanās un iekļūšana ēkā rada iekštelpu gaisa kvalitātes problēmas un samazina ēkas materiālu ilgmūžību.

Uzlabojiet gaisa kvalitāti telpās

Iekštelpu gaisa kvalitāte ir lielāks drauds sabiedrības veselībai, nekā āra gaiss vispiesārņotākajās pilsētām. Ķimikālijas no celtniecības materiāliem, pelējuma un citi toksīniem, kuru izraisa nekontrolēts mitrums, radons, putekļi un dažādi citi faktori būtiski pasliktina gaisa kvalitāti un apriti. Visaptverošs energoaudits ņem vērā visus šos faktorus, lai nodrošinātu, ka atrasties ēkā ir ne tikai ekonomiski, bet arī droši un veselībai nekaitīgi.

Palielināt jūsu ēkas tālākpārdošanas vērtību

Energoaudits ir pirmais solis uz energoefektīvāku ēku. Līdz ar enerģijas cenu pieaugumu māju pircēji un nekustamo īpašumu speciālisti arvien vairāk skatās uz ēku ekspluatācijas izmaksām kā nozīmīgu vērtības ietekmētāju. Energoefektīvām ēkām ir zemāki enerģijas rēķini, kas tās padara par ļoti pievilcīgām ikvienam pircējam.

Atrodiet dvēseles mieru

Vai jūs zināt, cik daudz enerģijas ēkā izniekojat? Vai esat pārliecināts, ka gaisu telpās var droši elpot? Gaisa noplūdes griestos rada mitruma un strukturālos bojājumus? Mūsu energoaudita speciālisti jums atbildēs. Ņemot vērā, ka jūsu māja, visticamāk, būs lielākais ieguldījums jūsu dzīvē, tad tā ir tā vērta, lai nodrošinātu, ka ikdienu pavadāt drošā un veselīgā vidē. Mēs varam palīdzēt jums to realizēt. Sazinies jau tagad!