Būvprojekts

Būvniecības likums paredz, ka jebkurā būvprojektā ir jābūt noteiktai būvniecības procesa kārtībai, kas satur grafisko, tekstuālo un cita veida informāciju par būvniecības ieceri. SIA Efekta speciālisti sniedz ne tikai profesionālus pakalpojumus būvprojektu izstrādē, bet arī piedāvā kompetentus arhitektu pakalpojumus, visu nepieciešamo aprīkojumu un atbilstošās programmatūras.

13+

gadu pieredze

2437

veiksmīgi projekti
Piesakies konsultācijai

Kas ir būvprojekts?

Būvprojekts ir informācijas kopums par jebkuras būvniecības ieceri, kas sākas ar procesa plānošanu, nosakot būves vai tās piederumu raksturlielumus. Jebkuras būvniecības ieceres īstenošanas process sākas ar plānošanu. Savukārt jebkuras plānošanas pamatos vienmēr būs projekts, kas pildīs vadlīniju funkciju Jūsu idejas īstenošanas laikā. Spēkā esošie būvnormatīvi būvniecības ieceres dokumentācijas noformēšanas kārtību un saturu nosaka katram atsevišķam gadījumam, līdz ar to rezultāts iepriecinātu ne vien ar dizainu, bet arī ar funkcionalitāti un ilgtspējību.

Būvprojektu izstrādes laikā SIA Efekta sniedz iespēju nodrošināt papildus kontroli ēku energoefektivitātes jautājumos, konsultējoties ar sertificētiem energoauditoriem. Uzticot savu ideju mums, sagaidīsiet speciālistu godīgumu un atbildību pret to.

13 gadu laikā 2437 projekti

Latvijas Mobilais Telefons SIA

Tehniskā apsekošana

Sadarbojoties ar SIA Efekta tika veikta ēkas Ropažu ielā 6 tehniskā apsekošana. Ar sniegto pakalpojuma kvalitāti esam vairāk nekā apmierināti, jo papildus pamatdarbam tika sniegti vērtīgi padomi turpmākiem soļiem ēkas uzturēšanas procesā.

Andrejs Šišovs
Ekspluatācijas dienesta direktors

Jelgavas tipogrāfija SIA

Uzņēmuma energoaudits

SIA Efekta komanda ir palīdzējusi mums veikt gan uzņēmuma energoauditu, gan saņemt CFLA atbalstu. Rezultātā salīdzinoši īsajā laika posmā esam īstenojuši arī daļu no pasākumiem, kas būtiski palielināja uzņēmuma energoefektivitātes rādītājus, samazinot kurināmā patēriņu un katlu mājas ekspluatācijas izmaksas.

Rodijs Trankalis
Valdes loceklis

Silviko SIA

Uzņēmuma energoaudits

SIA Efekta komanda ir palīdzējusi mums atrisināt vienlaicīgi divus jautājumus - veikt uzņēmuma energoauditu un palīdzēt saņemt CFLA atbalstu, īstenojot divus apjomīgus pasākumus, kas būtiski palielināja ražošanas procesu energoefektivitāti.

Jānis Bergs
Ražošanas vadītājs

Jūrmalas slimnīca SIA

Uzņēmuma energoaudits

Profesionālā attieksme un operatīvā palīdzība Likuma prasību izpildē. Papildus uzņēmuma energoaudita ieteikumiem esam saņēmuši arī divu ēku energosertifikātus, rezultātu prezentāciju un konsultācijas pēcizstrādes periodā.

Ieva Dzirne
Saimnieciski inženiertehniskās nodaļas vadītāja

Piesakies
konsultācijai

+371 26431341
info@efekta.lv

Aizpildi pieteikuma anketu un mūsu komanda ar Jums sazināsimies nākošo 24 stundu laikā vai uzreiz, kā saņems pieteikumu.

Atgādinājumi un aktualitātes ēku pārvaldniekiem un īpašniekiem

Īsi un kodolīgi informēsim Tevi par likuma izmaiņām un jaunumiem, kas saistīti ar energoefektivitāti un ēku pārvaldīšanu.

Jūsu personas dati ir pasargāti un netiks nodoti trešām personām vai pārdoti.