3D lāzerskenēšana, augstas precizitātes mērījumi.3D lāzerskenēšana

Ar īpašu precizitāti cilvēka veiktu uzmērīšanu mūsdienās aizstāj plaši zināmā 3D skenēšana. 3D skenēšanai sinonīmi ir lāzerskenēšana vai 3D uzmērīšana.Paveiktie darbi

Kas ir 3D lāzerskenēšana?

Trīs dimensiju skenēšana jeb lāzerskenēšana ir efektīva un mūsdienīga metode visu veidu objektu rekonstruēšanai jeb vizualizēšanai gan telpās, gan ārpus tām, nodrošinot fiziskās formas pārveidošanu digitālajā formā, iegūstot objekta digitālu modeli. Izmantojot SIA Efekta 3D skenēšanas pakalpojumus, iespējama ātrāka un precīzāka projektu īstenošana, projekta izmaksu samazināšana, projekta dokumentācijas atbilstības pārbaude un topogrāfijas pārbaude faktiskajam stāvoklim dabā.

Ieguvumi un iespējas, ko sniedz 3D lāzerskenēšana

+ Ātrāka un precīzāka projektu īstenošana
+ Projekta izmaksu samazināšana
+ Savlaicīga iespējamo kļūdu novēršana
+ Būvapjoma precīza noteikšana
+ Ēkas ģeometrijas analīzes veikšana
+ Projekta dokumentācijas atbilstības pārbaude
+ Topogrāfijas pārbaude faktiskajam stāvoklim dabā.

Biežāk uzdotie jautājumi

3D lāzerskenēšana, jeb 3D lāzerskenēšana precīzs un ātrs mērījumu veikšanas veids, ar kuru palīdzību no fiziskiem objektiem tiek iegūts digitāls objekts.

Ar 3D skeneri iespējams skenēt jeb kuru fizisku, objektu vai dzīvu būtni.

Lielākie ieguvumi noteikti ir laika un resursu ietaupījums, kā arī plašās datu pēcapstrādes iespējas.

Jā, mēs to varam nodrošināt ar reversās inženierijas palīdzību izmantojot iegūtos datus, jo pats 3D skeneris šādu informāciju nesniedz.

Materiāla veids nesagādā skenēšanas procesam grūtības, taču jāņem vērā, ka caurspīdīgus objektus un tādus, kam ir augsta atspīduma tekstūra, piemēram kā spogulim, nav iespējams fiksēt skenējuma objektā.

3D 3D lāzerskenēšanas process nekādā veidā nevar sabojāt skenējamo objektu vai priekšmetu. Lāzera stars neatstāj fizisku iespaidu uz cilvēka ādu un acīm.

Pēc skenēšanas darbu veikšanas iegūtie dati tiek apstrādāti sistēmā un tikai pēc tam tie ir pieejami lietošanai.

3D lāzerskenēšanas procesa ilgums ir atkarīgs no objekta lieluma. Tas var aizņemt gan vienu dienu, gan vairākas nedēļas.

Izmantojot speciāli tam paredzētu platformu, caur jebkuru web pārlūku, ielagojoties piešķirtajā profilā, ir iespēja aplūkot modeli, veikt mērījumus, griezumus un ļoti ērti orientēties tajā.

13 gadu laikā 2437 projekti

Latvijas Mobilais Telefons SIA

Tehniskā apsekošana

Sadarbojoties ar SIA Efekta tika veikta ēkas Ropažu ielā 6 tehniskā apsekošana. Ar sniegta pakalpojuma kvalitāti esam vairāk nekā apmierināti, jo papildus pamatdarbam tika sniegti vērtīgi padomi turpmākiem soļiem ēkas uzturēšanas procesā.

Andrejs Šišovs
Ekspluatācijas dienesta direktors

Jelgavas tipogrāfija SIA

Uzņēmuma energoaudits

SIA Efekta komanda ir palīdzējusi mums veikt gan uzņēmuma energoauditu, gan saņemt CFLA atbalstu. Rezultātā salīdzinoši īsajā laika posmā esam īstenojuši arī daļu no pasākumiem, kas būtiski palielināja uzņēmuma energoefektivitātes rādītājus, samazinot kurināmā patēriņu un katlu mājas ekspluatācijas izmaksas.

Rodijs Trankalis
Valdes loceklis

Silviko SIA

Uzņēmuma energoaudits

SIA Efekta komanda ir palīdzējusi mums atrisināt vienlaicīgi divus jautājumus - veikt uzņēmuma energoauditu un palīdzēt saņemt CFLA atbalstu, īstenojot divus apjomīgus pasākumus, kas būtiski palielināja ražošanas procesu energoefektivitāti.

Jānis Bergs
Ražošanas vadītājs

Jūrmalas slimnīca SIA

Uzņēmuma energoaudits

Profesionālā attieksme un operatīvā palīdzība Likuma prasību izpildē. Papildus uzņēmuma energoaudita ieteikumiem esam saņēmuši arī divu ēku energosertifikātus, rezultātu prezentāciju un konsultācijas pēcizstrādes periodā.

Ieva Dzirne
Saimnieciski inženiertehniskās nodaļas vadītāja

Piesakies
konsultācijai

+371 26431341
info@efekta.lv

Aizpildi pieteikuma anketu un mūsu komanda ar Jums sazināsimies nākošo 24 stundu laikā vai uzreiz, kā saņems pieteikumu.

Atgādinājumi un aktualitātes ēku pārvaldniekiem un īpašniekiem

Īsi un kodolīgi informēsim Tevi par likuma izmaiņām un jaunumiem, kas saistīti ar energoefektivitāti un ēku pārvaldīšanu.

Jūsu personas dati ir pasargāti un netiks nodoti trešām personām vai pārdoti.